Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 370 628 25123
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Luminor LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Praktikuojančių advokatų sąrašas
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

Visi miestai
Visi miestai Alytus Anykščiai Ariogala Birštonas Biržai Druskininkai Elektrėnai Gargždai Ignalina Jonava Joniškis Jurbarkas Kaišiadorys Kaunas Kauno raj. Kėdainiai Kelmė Klaipėda Kretinga Kupiškis Kuršėnai Lazdijai Marijampolė Mažeikiai Molėtai Naujoji Akmenė Pakruojis Palanga Panevėžys Pasvalys Plungė Prienai Radviliškis Raseiniai Raseinių raj. Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šiauliai Šilalė Šilalės raj. Šilutė Širvintos Širvintų raj. Skuodas Švenčionių raj. Švenčionys Tauragė Telšiai Trakai Trakų raj. Ukmergė Utena Varėna Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visaginas Zarasai
A Ą B C Č D E Ė Ę F G H I Į J K L M N O P R S Š T U Ū Ų V Z Ž
 Vardas, pavardė Advokatų praktika nuo Telefonas
El. paštas
Kontora
 Nida Vitkė 1997 +370 687 14 599
nida.privat@gmail.com
Advokatės Nidos Vitkės kontora
, Vilnius
 Gintarė Vitkevičienė 2012 +370 655 73 494
+370 5 274 1453
gintare@ajvk.lt
Advokato J. Vaškevičiaus kontora
Verkių g. 29, LT-09108, Vilnius
 Vitalijus Vitkovskis 2016 +370 618 24412
vitalijus.vitkovskis@gmail.com
Advokatų profesinė bendrija "Intra lex"
Tilto g. 12B, Vilnius
 Romualdas Vitkus 2006 +370 5 232 6199
r.vitkus@hotmail.com
Advokato R. Vitkaus kontora
Ąžuolų g. 19, Avižieniai, Vilniaus raj.
 Simas Vitkus 2020 +370 616 37 970
simasvitkus@gmail.com
Advokato Simo Vitkaus kontora
sodų g. 18-1, Palanga
 Antanas Vitlipas 1997 +370 349 61540
advokatas.vitlipas@gmail.com
Jonavos advokatų kontora
J. Basanavičiaus g. 4, LT-55171, Jonava
 Edvardas Vyzas 1992 +370 342 20081
edvardas.vyzas@gmail.com
Advokato E. Vyzo kontora
Gedimino g. 11-2, LT-70146, Vilkaviškis
 Zita Vizbarienė 1999 +370 685 38 938
advvizbariene@gmail.com
Advokatės Z. Vizbarienės kontora
Švitrigailos g. 7/16A , Vilnius
 Vladimiras Vlasovas 1995
adv.vv@etanetas.lt
Advokato V. Vlasovo kontora
Šalčios skg. 7-18, LT-17109, Šalčininkai
 Modestas Vogulis 2010 +370 615 85 542
modestas.vogulis@gmail.com
Advokatų kontora Vogulis ir partneriai
Jonavos g. 16A, LT-44352, Kaunas
 Nikolaj Voinov 2012 +370 698 20318
nikolaj.voinov@voinovokontora.lt
Advokato Nikolajaus Voinovo kontora
Justiniškių g. 62A-212, LT-05009, Vilnius
 Diana Voitechovič 2010 +370 645 79 999
diana@abcpartners.lt
Advokatų E. Budvyčio, J. Čivilio ir partnerių kontora (Budvytis, Čivilis ir partneriai. Advokatų kontora)
Rožių al. 4, LT-03106, Vilnius
 Remigijus Volikas 2016 +370 686 54 281
remigijus.volikas@gmail.com
Advokatų profesinė bendrija "Meidus ir Juzukonis"
Kęstučio g.50-3 / Lenktoji g.31-3, LT-08112, Vilnius
 Alina Volynec 2004 +370 5 2419936
adwokatalina@onet.eu
Advokatė Alina Volynec
Viršuliškių g. 75-1a, Vilnius
 Vilma Volkovienė 2015 +370 698 15 133
+370 698 15 133
vilmav77@gmail.com
Advokatų R. Dobrovolskio ir V. Volkovienės kontora
Vytauto g. 108-16, LT-76345, Šiauliai
 Žygintas Voronavičius 2014 +370 667 46403
zygintas.voronavicius@cobalt.legal
Advokatų kontora Norkus ir partneriai COBALT
Lvovo g. 25, LT-09320, Vilnius
 Inga Voroncova 2013 +370 615 36 406
+370 46 212 799
voroncova.inga@gmail.com
Advokatės I. Voroncovos kontora
Naujakiemio g. 25-39, Klaipėda
 Jolanta Voroneckienė 2007 +370 686 34 840
+370 5 2603536
info@advokatas.biz
Advokatės J. Voroneckienės kontora
A.Vivulskio g. 14/8, Vilnius
 Egidijus Vosylis 2018 +370 675 86 179
egidijus.vosylis@gmail.com
Advokatų kontoros LEX Vilniaus skyrius
J. Jasinskio g. 7-18, Vilnius
 Andželika Vosyliūtė 2012 +370 698 31 641
advokate@vosyliute.lt
Advokatės Andželikos Vosyliūtės kontora
Mindaugo g. 5, LT-68304, Marijampolė