Adresas: Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Tik žiniasklaidai: 370 663 13532
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Luminor LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Naujienos advokatams/ padėjėjams
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 

Kviečiame į Advokatūros savaitės 2019 renginius

2019-11-11

Gerbiami advokatai ir advokatų padėjėjai,

 

Pristatome šių metų Advokatūros savaitės renginius.

Dėmesio: Informaciją apie Advokatūros savaitės renginius nuolat atnaujinsime – sekite informaciją www.advokatura.lt bei Lietuvos advokatūros naujienlaiškiuose.

 

11.30-12.01 Tarptautinis advokatų krepšinio turnyras
Kartu su advokatų sporto klubu „Advoco“ kviesime pirmąjį gruodžio savaitgalį atvykti į XIV-ąjį tarptautinį advokatų krepšinio turnyrą ir palaikyti Lietuvos advokatų krepšinio komandą.

 

12.05 Šachmatų turnyras
Kviečiame dalyvauti atvirame VII-jame šachmatų žaibo turnyre „Advokatūros Taurė 2019“. Turnyras vyks ketvirtadienį, gruodžio 5 d., 12.00 val., Lietuvos advokatūros Mokymo centre (Sporto g. 12, Vilnius). Kiekvienam dalyviui kiekvienoje šachmatų partijoje skiriama po 5 minutes. Organizuojamos tiek komandinės, tiek individualios varžybos. Komandų rezultatai skaičiuojami pagal 3-ų geriausiai pasirodžiusių žaidėjų rezultatus. Dalyviai: LR Seimo nariai, teismo, prokuratūros, advokatūros, policijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos, muitinės darbuotojai ir svečiai. Dėl detalesnės informacijos ir registracijos turnyre kreipkitės į Mindaugą Kukaitį, tel. 8 686 00065 arba el. paštu: mindaugas.kukaitis@advokatura.lt.

 

12.06 Šv. Mišios, seminaras Lietuvos mokslų akademijoje ir Advokatų eisena

Kviečiame gruodžio 6 d., penktadienį, dalyvauti Šv. Mišiose Vilniaus arkikatedroje bazilikoje už advokatų bendruomenę (9 val.), seminare Lietuvos mokslų akademijoje (10 val.) ir ketvirtą kartą organizuojamoje advokatų eisenoje (11.30 val.). Tradiciškai kviečiame apsivilkti mantiją ir Advokatūros savaitės proga vieningai užtvindyti Gedimino prospektą. Šiuo metu kaip niekada turime pajausti bendruomenės stiprybę ir vienybę. Dėl savo užimtos aktyvios bei principingos pozicijos žmogaus teisių apsaugos srityje mūsų bendruomenė patiria spaudimą, tačiau norime parodyti, kad ir toliau visomis teisinėmis priemonėmis ginsime Lietuvos piliečių bei savo bendruomenės interesus. Mes ir toliau sieksime VGTP sistemos reformos, kad užtikrintume asmens teisę į teisminę gynybą. Eisena yra mūsų balsas ir veidas, išskiriantis advokatus iš visų kitų teisinių bendruomenių, parodantis mūsų vienybę, drąsą ir pilietiškumą.

 

Advokatus, norinčius atvykti į eiseną iš regionų, dėl transporto maloniai prašome kreiptis į Rimvydą Jankauską el. paštu rimvydas.jankauskas@advokatura.lt iki lapkričio 25 d.

 

12.02-12.13 Nemokamos teisinės pagalbos iniciatyva

Advokatai ir advokatų padėjėjai, prisiimdami socialinę atsakomybę, jau ketvirtą kartą prisijungia prie gražios Lietuvos advokatūros ir Lietuvos „Caritas“ iniciatyvos padėti nepasiturintiems žmonėms bei artėjančių švenčių proga padovanoti jiems nemokamą teisinę pagalbą (pro bono). Šiemet prie mūsų iniciatyvos jungiasi ir Maltos Ordino Pagalbos Tarnyba (MOPT) bei Nacionalinis skurdo mažinimo organizacijų tinklas, kad dirbdami drauge galėtumėme sudaryti sąlygas kuo daugiau žmonių gauti nemokamas teisines konsultacijas. Paskutinė galimybė prisijungti prie iniciatyvos to dar nespėjusiems padaryti – kreiptis el. paštu saule.bakse@advokatura.lt iki lapkričio 15 d.

 

12.02-12.13 Advokatai grįžta į mokyklas

Kviečiame grįžti į savo gimtąsias arba Jūsų vaikų lankomas mokyklas ir supažindinti jaunuosius mūsų šalies piliečius su advokato profesija bei žmogaus teisėmis. Šiais metais Advokatūros užsakymu atlikto visuomenės nuomonės tyrimo duomenimis, daugiausia – net 38 proc. respondentų – mano, kad būtent advokatai labiausiai gina žmogaus teises, todėl siūlome vaikus supažindinti su žmogaus teisių sąvoka ir apie tai padiskutuoti. Apie savo vizitus mokyklose informuokite mus el. paštu nurodydami, kokioje mokykloje lankėtės, su kelintos klasės moksleiviais bendravote, kas juos labiausiai sudomino. Taip pat labai lauksime Jūsų nuotraukų iš susitikimų su vaikais. Už vizitą mokykloje bus skirti 2 kvalifikacijos balai. Jei lankomai mokyklai norėtumėte padovanoti vieną iš Advokatūros turimų knygų, ir visais kitais klausimais dėl vizitų mokyklose kreipkitės į Eglę Cibienę telefonu 868092048 arba el. paštu egle.cibiene@advokatura.lt.

 

12.13 Advokatūros savaitės uždaromasis vakaras Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (17 val.)

Tradiciškai kviečiame į iškilmingą Advokatūros savaitės uždaromąjį vakarą, kuriame šiemet išvysite operetę „Kandidas“. Bilietus į šį renginį jau netrukus galėsite įsigyti Advokatūros elektroninėje parduotuvėje www.lashop.lt.

 
 
Informacija atnaujinta:
2019-11-11
Informaciją paskelbė:
LA administracija
 

Teisinė informacija

 

Bene dormit, qui non sentit, quam male dormiat

(liet. k. gerai miega tas, kuris nejaučia, kad blogai miega)