Raštinė:
Tilto g. 17, 01101 Vilnius
Buhalterija:
Sporto g. 12, 09238 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 4546
Žiniasklaidai: 8 618 04691
El. p.: la@advokatura.lt
Faks.: (8 5) 212 1859
Įmonės kodas: 300099149
Juridinių asmenų registras
Bankų sąskaitos (pasirinkite):
Nordea LT58 2140 0300 0339 8647
SEB LT87 7044 0600 0103 0612
Swedbank LT10 7300 0101 4063 3871
Advokatų tarybos komitetai
Versija spausdinimui

Apie advokatūrą

Renginių kalendorius

 

 


Drausmės komiteto darbą reglamentuoja Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2012 m. birželio 15 d. įsakymas Nr. 1R-160 „Dėl advokatų drausmės bylų nagrinėjimo tvarkos aprašo skelbimo"

2015 m. sausio 8 d. Advokatų tarybos patvirtinta Drausmės komiteto sudėtis:



 Nr.

Vardas, pavardė

Kontaktai

1.

Mindaugas Kukaitis (pirmininkas) 

 

mindaugas@kukaitis.lt

2.

Rasa Aurelija Kučinskaitė

 

rasa.aurelija@gmail.com

3.

Indrė Panavaitė

 

 adv.panavaite@takas.lt

4.

Arūnas Cibulskas

 

 a.cibulskas@infolex.lt

5.

Zenonas Naus

 

zenonas@naus.lt

6.

Virginija Žukienė

 

info@advokateskontora.lt

7.

Vitalijus Kirvaitis

 

vitalijus.kirvaitis@4law.lt

8.

Jūratė Radzevičienė

 

jurate@radzeviciene.lt

9.

Mindaugas Dūda

mindaugas.duda@marger.lt

mindaugas.duda@gmail.com

10.

Gytis Kuncevičius

 

g.kuncevicius@fortlegal.com

11.

Julius Jasaitis

 

julius@spes.lt

12.

Ingrida Krolienė

 

ingrida.kroliene@sjk.lt

 

 

 


 

Baudžiamosios ir baudžiamojo proceso teisės komiteto darbo reglamentas

 

2014 m. lapkričio 20 d. Advokatų tarybos patvirtinta Baudžiamosios ir baudžiamojo proceso teisės komiteto sudėtis:

Nr.

Vardas, pavardė

 

Kontaktai

1.

Giedrius Danėlius, pirmininkas

 

giedrius.danelius@tgslegal.com

2.

Ingrida Botyrienė, pirmininko pavaduotoja

 

inga.botyriene@vilniaus-advokatai.lt

3.

Romualdas Drakšas

 

draksas@tdd.lt

4.

Mindaugas Dūda

 

mindaugas.duda@gmail.com

5.

Justas Jankauskas

 

justas@jankauskas.eu

6.

Raimundas Jurka

 

rjurkos@gmail.com

7.

Raimundas Lideika

 

raimundas.lideika@valiunasellex.lt

8.

Liutauras Lukošius

 

liutauras.lukosius@gmail.com

9.

Andrius Nevera

 

andrius.nevera@gmail.com

10.

Rolandas Tilindis
(2015-10-15 sprendimas)

rolandas.tilindis@blslt.com

 

 


 

 

Civilinės ir civilinio proceso teisės komiteto darbo reglamentas

 

2014 m. lapkričio 20 d. Advokatų tarybos patvirtinta Civilinės ir civilinio proceso teisės komiteto sudėtis:


 

Nr.

Vardas, pavardė

 

Kontaktai

1.

Virginijus Bitė, pirmininkas (2015 m. kovo 26 d. Advokatų tarybos sprendimas)

 

virginijus.bite@adjuto.lt

2.

Laura Augytė Kamarauskienė (2015 m. kovo 26 d. Advokatų tarybos sprendimas)

 

laura.kamarauskiene@sgka.lt

3.

Laura Altun

 

l.altun@aplawgroup.lt

4.

Dalius Baranauskas

 

dalius.baranauskas@hansalaw.lt

5.

Dainius Čičelis

 

dainius.cicelis@eversheds.lt

6.

Rasa Grambaitė

 

rasa.grambaite@lawin.lt

7.

Antanas Jonikaitis

 

antanas@jonikaitis.lt

8.

Laurynas Kasiulynas

 

l.kasiulynas@gmail.com

9.

Inga Kudinavičiūtė Michailovienė

 

ikmichailoviene@gmail.com

10.

Ingrida Krolienė

 

ingrida.kroliene@sjk.lt

11.

Ignas Vėgėlė

 

ignas.vegele@advoco.lt

 



Informacinių technologijų komiteto darbo reglamentas

2015 m. birželio 18 d. Advokatų tarybos patvirtinta Informacinių technologijų komiteto sudėtis:

 

Nr.

Pavardė, vardas

 

Kontaktai

1.

Justinas Usonis

(pirmininkas)

justinas@usonis.lt

 

2.

Vilius Mačiulaitis

(pirmininko pavaduotojas)

vilius.maciulaitis@ilawfirm.lt

 

3.

Andrius Chudenkovas

andrius.chudenkovas@avip.lt

 

4.

Dainius Čičelis

dainius.cicelis@eversheds.lt

 

5.

Stanislovas Liutkevičius

liutkevicius@vipadvokat.lt

 

6.

Laimonas Markauskas

laimonas.markauskas@njordlaw.lt

 

7.

Rimantas Simaitis

rimantas.simaitis@rln.lt

 

 



Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos komiteto darbo reglamentas

 

2015 m. birželio 18 d. Advokatų tarybos patvirtinta Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos komiteto sudėtis:

 

Nr.

Vardas, pavardė

 

Kontaktai

1.

Edgaras Dereškevičius

(VGTP komiteto pirmininkas)

dereskevicius@hotmail.com

2.

Artūras Cibulskas

a.cibulskas@infolex.lt

 

3.

Audrius Karpinskas

audrius.karpinskas@yahoo.com

 

4.

Nikolajus Kuznecovas

nikolaj.k@info.lt

 

5.

Raimondas Simonavičius

info@advokatas-tau.lt

 

6.

Anatolijus Svila

a.svila@infolex.lt

 

7.

Diana Vaitkevičienė

advokate.diana@gmail.com

 

8.

Leonora Vasiliauskienė

+370 612 29 343

 

 


 

Informacija atnaujinta:
2015-10-18
Informaciją paskelbė:
Kornelija Kunigonytė