Naujienos

JAV ambasados finansuojami mokymai specialistams, dirbantiems su prekybos žmonėmis bylomis

2022 12 28

Nacionalinė asociacija prieš prekybą žmonėmis įgyvendina JAV ambasados finansuojamą projektą ir kviečia advokatus ir / ar advokatų padėjėjus, besispecializuojančius prekyba žmonėmis srityje, dalyvauti nemokamuose mokymuose „Prekyba žmonėmis: tyrimas ir trauma grįsto požiūrio taikymas teisminiame procese“. Mokymai vyks 2023 m. sausio 10, 11 ir 12 dienomis Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Jų metu bus aptariama programa, skirta identifikuoti prekybos žmonėmis aukas ir aukos gebėjimus duoti parodymus. Daugiausia dėmesio bus skiriama tam, kad tyrimo ir įrodymų pateikimo metu būtų taikomi metodai, kuriais pripažįstama ši trauma ir gerbiamos aukos teisės. Taip pat mokymų metu bus nagrinėjamas Lietuvos atsakas į šią problemą ir aptariama, kaip bendradarbiauti tarpvalstybiniu mastu, pasitelkiant daugiašales sutartis ir kitus tarptautinius įrodymų rinkimo ir pateikimo procesus.

Mokymus ves teisėja ir prekybos žmonėmis srities/ problematikos ekspertė iš JAV Virginia Mary Kendall.

Mokymų datos ir registracija:
2023 m. sausio 10 d. - Kaune REGISTRACIJA;
2023 m. sausio 11 d. - Šiauliuose REGISTRACIJA;
2023 m. sausio 12 d. - Klaipėdoje REGISTRACIJA.

Taip pat 2023 m. sausio 13 d. Vilniuje vyks apskritojo stalo diskusija, kurios tikslas – aptarti probleminius klausimus, išgirsti JAV praktiką bei rekomendacijas. Diskusija vyks anglų kalba, REGISTRACIJA

Daugiau informacijos apie organizuojamus mokymus: Projekto vadovė Arūnė Bernatonytė, el. p.: centras2@missing.lt, tel. nr. +370 670 52 725.