Mokymai

Lietuvos advokatūros prioritetas – aukščiausia advokatų ir jų padėjėjų kvalifikacija bei kompetencija. Lietuvos advokatūra nuolat ir sistemingai vykdo kvalifikacijos tobulinimo seminarus, į kuriuos kviečiami lektoriai profesionalai, didelę patirtį turintys advokatai, teisėjai.

Šių metų naujiena – tiesioginės transliacijos (Online) seminarai, kuriuos nuotoliniu būdu gali stebėti visi norintys.

Online seminarams sukurta programinė įranga, leidžianti seminarus stebėti tiesiogiai per savo kompiuterius ar mobilius įrenginius ir užduoti lektoriams klausimus.

Pati naujausia naujovė – tai sudaryta galimybė tą patį seminarą stebėti jį įsigijus iš Advokatūros Mediatekos jau seminarui pasibaigus.

Seminarų temos apima baudžiamosios, civilinės, darbo, administracinės, valstybės garantuojamos teisinės pagalbos teisės šakas. Mokymus veda advokatai, teisėjai. Jų sąraše: Mindaugas Kukaitis, Ramūnas Birštonas, Tomas Bagdanskis, Liutauras Lukošius, Rolandas Tilindis, Vaidas Jurkevičius, Giedrius Danėlius ir kiti.

Lietuvos advokatūra bendradarbiauja ir su šalies universitetų atstovais, profesorių ir mokslo daktarų vedamos paskaitos taip pat įtraukiamos į programą.

Už lankymąsi seminaruose advokatams ir advokatų padėjėjams yra skiriami kvalifikacijos tobulinimo balai.

Lietuvos advokatūros akredituotų institucijų sąraše yra Vilniaus universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas ir MB „Mokymų klubas“. Išklausius šių mokymo įstaigų organizuojamus seminarus, kursus, yra suteikiami kvalifikacijos kėlimo balai.