Naujienos

Advokatus ir advokatų padėjėjus kviečiame registruotis ir dalyvauti gegužės 17 d. konferencijoje!

2022 05 13

Pastaruoju metu kliento paslapties išsaugojimas tampa vis dažnesniu teisininkų diskusijų objektu. Advokatas įgyvendina kliento teisę į nepriklausomą ir nešališką teismą. Tai – pagalbininkas, mediatorius tarp paprasto žmogaus ir sudėtingų teisinių procesų. Advokato ir jo kliento tarpusavio santykių esmė – santykių konfidencialumas ir visiškas tarpusavio pasitikėjimas. Todėl advokato pareiga – visomis išgalėmis siekti išsaugoti kliento paslaptį. Tačiau kliento paslapties išsaugojimui kyla vis daugiau iššūkių. Ir ne tik Lietuvoje.
 
Kiek svarbi advokato profesijai yra kliento paslapties apsauga? Kokia kitų šalių praktika ir su kokiais iššūkiais susiduriama? Ar ikiteisminio tyrimo institucijų veiksmai visuomet suderinami su konfidencialumo reikalavimais? Ar įstatymų leidėjai tinkamai reguliuoja šį principą? Koks advokatūrų vaidmuo, ir kaip jos prisideda prie šios problemos sprendimo?
 
Į šiuos ir kitus klausimus atsakysime unikalioje 2022 m. gegužės 17 d. vyksiančioje Lietuvos advokatūros ir Tarptautinės advokatų asociacijos (IBA) organizuojamoje tarptautinėje konferencijoje „Iššūkiai užtikrinant klientų paslaptį: konfidencialių dokumentų krata ir poėmis“, kurioje savo įžvalgomis dalinsis ne tik Lietuvos, tačiau ir Vokietijos, Prancūzijos, JAV ir kitų valstybių advokatai. 
 
KVIEČIAME DALYVAUTI!
 
Konferencija vyks Radisson Blu Lietuva viešbutyje. Renginio pradžia – 15:00 val. 
 
Kviečiame dalyvauti tik advokatus ir advokatų padėjėjus, dalyvavimas nemokamas, tačiau reikalinga registracija www.lashop.lt skiltyje „Būsimi renginiai“. Vietų skaičius – ribotas.