Naujienos

Kviečiame dalyvauti nemokamuose tarptautinės privatinės šeimos teisės mokymuose

2023 01 10

Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutas įgyvendina Europos Sąjungos iš dalies finansuojamą projektą „E. mokymai apie Europos Sąjungos reglamentus dėl tarptautinių porų turto teisinių režimų“ (angl. E-training on EU Family Property Regimes, EU-FamPro) ir kviečia dalyvauti atvirame nemokamame mokymų kurse (MOOC) tarptautinės privatinės šeimos teisės tema. MOOC – tai savarankiškas, nuotolinio mokymosi kursas, kuris tęsis iki š. m. balandžio 15 d.

Tikslinė mokymo dalyvių grupė – advokatai, teisėjai, mediatoriai, notarai iš visų Europos valstybių, taip pat kitų teisės sričių specialistai, norintys pagilinti žinias apie ES Reglamentą dėl sutuoktinių turto teisinių režimų (Reglamentas (ES) 2016/1103) bei Reglamentą dėl registruotų partnerysčių turtinių pasekmių (Reglamentas (ES) 2016/1104). Dalyvių skaičius neribojamas, baigusiems kursą bus išduoti tai patvirtinantys pažymėjimai.

Projekto tikslas – prisidėti prie veiksmingo ES teisės taikymo tarpvalstybinėms poroms jų turtinių santykių srityje tiek kasdieniame gyvenime, tiek ir galimo teismo proceso metu.

Išsamią informaciją apie e. mokymus rasite čia.

Atkreipiame dėmesį, jog, norint registruotis į minėtus e. mokymus, reikalinga susikurti asmeninę paskyrą, paspaudus šią nuorodą.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į Justiną Krauledaitę el. p.: Justina.krauledaite@teise.org.