Naujienos

Kviečiame į susitikimą su Advokatų tarybos pirmininku bei nemokamą seminarą Kauno bei Marijampolės regionų advokatus ir advokatų padėjėjus

2021 03 29

Balandžio 30 d. bus užbaigtas susitikimų su regiono advokatais ir jų padėjėjais ciklas. Į susitikimą su Advokatų tarybos pirmininku prof. dr. Ignu Vėgėle ir nemokamą Lietuvos advokatūros seminarą „Advokato įvaizdis viešojoje erdvėje “ kviečiami Kauno bei Marijampolės regiono advokatai ir advokatų padėjėjai.

Susitikimo metu bus galima ne tik išklausyti nemokamai seminarą, bet ir susipažinti su praėjusių metų svarbiausiais Lietuvos advokatūros įvykiais, šių ir ateinančių metų planais. Taip pat bus sudaryta galimybė ir visiems pasisakyti, padiskutuoti aktualiais advokatų bendruomenės klausimais. Dalyviams bus suteikiami kvalifikacijos tobulinimo balai.

Kviečiami tik šio regiono advokatai ir advokatų padėjėjai. Registruotis į susitikimą reikia, prisijungus prie savo asmeninės paskyros www.lashop.lt => „Būsimi renginiai“.

P R O G R A M A

2021 m. balandžio 30  d., 13:30 val.

Prisijungimo duomenys bus atsiųsti kiekvienam užsiregistravusiam www.lashop.lt, artėjant renginio dienai.

Laikas

Programos dalis

13:30

Seminaras „Advokato įvaizdis viešojoje erdvėje“, lektorius Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

14:10

Klausimai lektoriui

14:15-14:20

Pertrauka

14:20

Advokatų tarybos pirmininko prof. dr. Igno Vėgėlės ir Advokatų tarybos pirmininko pavaduotojo Mindaugo Kukaičio susitikimas su regionų advokatais ir advokatų padėjėjais

15:20

Klausimai/atsakymai

15:25

Regiono aktualijos

15:35

Diskusija

16:30

Susitikimo pabaiga