Naujienos

Kviečiame į susitikimą su Advokatų tarybos pirmininku bei nemokamą seminarą Šiaulių regiono advokatus ir advokatų padėjėjus

2021 02 11

Kviečiame Šiaulių krašto advokatus ir advokatų padėjėjus į susitikimą su Advokatų tarybos pirmininku prof. dr. Ignu Vėgėle ir nemokamą Lietuvos advokatūros seminarą „Advokato įvaizdis viešojoje erdvėje “. Susitikimas vyks š. m. vasario 19 d. nuotoliniu būdu.

Karantino ribojimai pristabdė gyvus susitikimus, tačiau technologinės galimybės mums leidžia tą daryti nuotoliniu būdu. Tradiciniai Lietuvos advokatūros susitikimai su Lietuvos regionų advokatais šiemet keliasi į „Teams“ platformą.

Jų metu bus galima ne tik išklausyti nemokamai seminarą, bet ir susipažinti su praėjusių metų svarbiausiais Lietuvos advokatūros įvykiais, šių ir ateinančių metų planais. Taip pat bus sudaryta galimybė ir visiems pasisakyti, padiskutuoti aktualiais advokatų bendruomenės klausimais. Dalyviams bus suteikiami kvalifikacijos tobulinimo balai. Kviečiami tik šio regiono advokatai ir advokatų padėjėjai. Kitiems regiono advokatams ir advokatų padėjėjams registracija į susitikimus bei seminarus bus paskelbta atskirai.

Registruotis į susitikimą reikia, prisijungus prie savo asmeninės paskyros www.lashop.lt => „Būsimi renginiai“.

P R O G R A M A

2021 m. vasario 19 d., 14:30 val.

„Teams“ platforma (prisijungimo duomenys bus atsiųsti kiekvienam užsiregistravusiam www.lashop.lt).

Laikas

Programos dalis

14:30

Seminaras „Advokato įvaizdis viešojoje erdvėje“, lektorius Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

15:10

Klausimai lektoriui

15:15-15:20

Pertrauka

15:20

Advokatų tarybos pirmininko prof. dr. Igno Vėgėlės ir Advokatų tarybos pirmininko pavaduotojo Mindaugo Kukaičio susitikimas su Šiaulių krašto advokatais ir advokatų padėjėjais

16:25

Klausimai/atsakymai/diskusija