Naujienos

Laukiamos jaunųjų advokatų ir advokatų padėjėjų paraiškos į Jaunųjų Europos teisininkų konkursą 2024

2023 10 12

Skelbiama dalyvių atranka į Europos teisės akademijos (ERA) ir nacionalinių advokatūrų, tarp jų ir Lietuvos advokatūros, organizuojamą Jaunųjų Europos teisininkų konkursą 2024 (Young European Lawyers Contest 2024).

Norintieji dalyvauti atrankoje kviečiami iki 2023 m. lapkričio 13 d.  atsiųsti gyvenimo aprašymą (lietuvių ir anglų kalbomis), motyvacinį laišką (prezentaciją) (lietuvių kalba), privalumas, jei kandidatas gali pagrįsti ES teisės žinias (pvz., yra rengęs  mokslinių straipsnių ar kitų publikacijų ES teisės tematika).

Kandidatuoti gali tik Lietuvos advokatūros nariai: advokato padėjėjai, kurių advokato padėjėjo praktika nėra ilgesnė negu 2 metai, arba advokatas, įrašytas į praktikuojančių advokatų sąrašą ne vėliau kaip prieš vienerius metus.

Kandidatai turi gerai mokėti anglų k. Taip pat atrankos metu kandidatai bus vertinami pagal profesinę patirtį, akademinį pagrindą ir kitus kriterijus.

Paraiškos teikiamos iki 2023 m. lapkričio 13 d. (imtinai)  el. paštu adresu: julija.voronovaite@advokatura.lt. Būtina įrašyti temą laiško pavadinime: Europos teisės akademijos (ERA) konkursui.

Renginio kalba: anglų;

Kaina: Atrinkto dalyvio dalyvavimas konkurse nemokamas. Dalyviai gaus renginio medžiagą, taip pat į kainą įskaičiuota kavos pertrauka, pietūs bei vakarienė.

Apgyvendinimas ir kelionės išlaidos: dalyviai gaus fiksuotą įnašą apgyvendinimo ir kelionės išlaidoms apsimokėti. Dalyvių bus prašoma patiems užsisakyti kelionę bei apgyvendinimą. Plačiau apie tai rasite čia.

Konkurso pusfinalio datos numatytos šios:

-        2024 m. balandžio 18-19 d. Bukarešte, Rumunijoje;

-        2024 m. balandžio 25-26 d. Strasbūre, Prancūzijoje;

-        2024 m. gegužės 27-28 d. Tryre, Vokietijoje.

Konkurso finalas planuojamas 2024 m. spalio 14-16 dienomis Tryre arba Liuksemburge.

Su konkursu visą susijusią informaciją galite rasti tinklalapyje: https://younglawyerscontest.eu/.