Naujienos

Lietuvos advokatūros mediatekoje – nuolat atnaujinami seminarai

2021 11 09

Lietuvos advokatūros mediatekoje nuolat įkeliami nauji seminarai. Šiuo metu publikuoti du nauji seminarai darbo ir statybų teisės temomis.

Lektorius advokatas dr. Tomas Bagdanskis jau įkeltame darbo teisės seminare „Darbo teisės aktualijos, naujausia teisminė praktika” aptaria naujausią teismų praktiką, susijusią su Darbo kodekso taikymu. Atsižvelgiant į laikmetį seminare analizuojami praktikoje kylantys klausimai, susiję su darbo teise: koks yra naujas darbo modelis, kaip prie jo prisitaikyti, koks poreikis ugdyti darbuotojus, kaip valdyti darbo sąlygų keitimus, atleidimus, kalbama apie poreikį dirbti daugiau nei įprasta darbo laiko norma.

Antrasis naujas seminaras, publikuotas mediatekoje – lektorių, advokatų Laimono Pivoro ir Nedo Šilaikos „Statybų teisės naujovės“. Lektoriai šiame seminare aptaria paskutinę teismų praktiką, susijusią su statybų teise, naujausius įstatymų pasikeitimus, rangos sutarčių sudarymus ir su tuo susijusias problemas.

Seminarų ieškokite www.lashop.lt Renginiai => MEDIATEKA.

Jeigu jungiatės pirmą kartą, sekite visas instrukcijas, kurias gausite el. paštu. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos advokatūros parengtus seminarus gali įsigyti ne tik advokatai ir jų padėjėjai, bet ir kiti išorės lankytojai.