Naujienos

Nuotolinę mokslinę-praktinę konferenciją „Lietuvos civiliniam kodeksui 20 metų: stabilumas versus dinamika“

2021 06 14

2021 m. birželio 18 d. 9 val. kviečiame į MRU Teisės mokyklos ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo kartu su partneriais Lietuvos advokatūra ir Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija organizuojamą nuotolinę mokslinę-praktinę konferenciją „Lietuvos civiliniam kodeksui 20 metų: stabilumas versus dinamika“.

2021 m. liepos 1 d. sukanka 20 metų nuo Lietuvos Respublikos civilinio kodekso įsigaliojimo. Tikėtasi, kad tai bus stabilus fundamentalus teisės aktas, keičiamas (tobulinamas) tik išimtiniais atvejais. Vis dėlto, per 20 metų buvo priimta arti šimto kodekso pakeitimų – nuo pavienių kodekso normų taisymo iki esminių kai kurių institutų reformų.

Konferencijoje pripažinti Lietuvos teisės mokslininkai ir praktikai diskutuos ne tik dėl kodekso pakeitimų masto ir pasekmių, bet ir dėl Civilinio kodekso, kaip fundamentalaus, kertinio įstatymo, ir kitų teisės aktų santykio.

Konferencija skirta teisininkų bendruomenei, teisėkūros institucijoms ir visiems, besidomintiems Lietuvos civilinės teisės raida, taikymu ir perspektyvomis.

Daugiau informacijos apie konferenciją čia. Renginys – nemokamas. Konferencijos dalyvius kviečiame užsiregistruoti šioje nuorodoje: https://forms.gle/PuGt6ug4AnDDNkEc6. Renginio programa - čia