Naujienos

Nuotolinėje konferencijoje dėmesys svarbiausioms Europos ir Lietuvos konkurencijos teisės aktualijoms

2021 05 04

Verslo organizacijos, siekiančios įsitvirtinti rinkoje, viena su kita konkuruoja, o kad konkurencija nevirstų kova be taisyklių, būtinas ir teisinis reguliavimas. Koks reguliavimas ir kontroliavimas yra, ar turėtų būti, kad didintų, bet ne mažintų konkurenciją? Būtent naujausios Europos ir Lietuvos konkurencijos teisės aktualijos, konkuravimo aspektai mokslininkų, praktikų advokatų bei teismo institucijų atstovų ir bus aptartos Lietuvos advokatūros ir Lietuvos advokatūros Konkurencijos teisės komiteto organizuojamoje nuotolinėje konferencijoje š. m. gegužės 7 d.

„Tikimės, kad ši pirmoji Lietuvos advokatūros konkurencijos teisės komiteto organizuojama konferencija bus naudinga visiems bei taps paskata tolimesnėms verslo ir institucijų, teismų ir visuomenės atstovų diskusijoms. Per keturias valandas klausytojai galės išgirsti ne tik teisės ekspertų pranešimus, bet ir stebėti gyvas diskusijas, kuriose savo srities profesionalai dalinsis aktualiomis konkurencijos teisės įžvalgomis bei argumentais, aptars svarbiausius 2020 m. Konkurencijos įstatymo pakeitimus, pateiks savo vertinimus, apžvelgs naujoves ir kylančius iššūkius Europos konkurencijos teisėje“, - būsimos konferencijos programos dalis pristatė Lietuvos advokatūros konkurencijos teisės komiteto pirmininkas Henrikas Celencevičius.

„Pandemija neužgožė svarbių klausimų, kurie kyla formuojant bei įgyvendinant konkurencijos politiką Lietuvoje ir Europos Sąjungoje. Kaip rodo Advokatų tarybos organizuojama konferencija, šie klausimai rūpi ir platesnei konkurencijos teisės bendruomenei, tad džiaugiamės galėdami dalyvauti konferencijos diskusijose ir kartu ieškoti atsakymų“, - teigė Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas.

Renginys bus transliuojamas Lietuvos advokatūros Vimeo paskyroje. Pridedame transliacijos nuorodą, renginio programą. Klausimus lektoriams bus galima užduoti transliacijos metu komentarų zonoje.

Konferencija yra skirta visiems – ne tik teisininkams, bet ir įmonėms, ne pelno siekiančioms organizacijoms, gyventojams, studentams, besidomintiems konkurencijos teise.

Renginys – nemokamas, kurio transliacija prasidės š.m. gegužės 7 d., 9 val. Kviečiame dalyvauti!