Naujienos

Praktikos programa vokiškai kalbantiems advokatams

2024 03 27

 

Dalinamės gautu pasiūlymu: Vokietijos tarptautinis teisinis bendradarbiavimo fondas (IRZ) planuoja vykdyti praktikos programą, skirtą jaunesniems advokatams, kurie praktikuoja civilinės ir komercinės teisės srityje. Pageidautina, kad kandidatai jau turėtų kelis metus profesinės patirties, tačiau taip pat gali dalyvauti ir mažiau patirties turintys jaunieji advokatai.

Reikalavimai norintiems pretenduoti į šią programą:

-          Labai geros vokiečių kalbos žinios, įskaitant ir teisinę terminologiją. Kandidatai taip pat turėtų būti pasiruošę atlikti vokiečių kalbos testą, jei to reikalaus IRZ.

-          Advokatas negali dirbti Vokietijos advokatų kontoroje, t. y. advokatų kontoroje, kuri buvo įsteigta kaip Vokietijoje įsikūrusios advokatų kontoros filialas ir (arba) veikia Vokietijos advokatų kontoros vardu.

-          Advokatas negali dirbti advokatų kontoroje, kuri turi biurą Vokietijoje.

-          Advokatas negali dirbti advokatų kontoroje, kuri yra Vokietijoje įsikūrusios kontoros partnerė.

Stažuotė numatoma š. m. rugpjūčio 22 – rugsėjo 27 dienomis, vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos apie stažuotę, programą bei kokius reikalingus dokumentus pretendavimui reikia pateikti, rasite šiose nuorodose:

-          Informacija apie programą vokiečių k.

-          Anketa norintiems dalyvauti

Norintys dalyvauti prašome iki balandžio 30 d. (imtinai) užpildyti word anketą (pridedama) ir ją išsiųsti el. paštu: julija.voronovaite@advokatura.lt