Naujienos

Teisininkų krepšinio taurė 2021 – Lietuvos komandos rankose

2021 12 13

Gruodžio 11-ąją Vilniuje Mykolo Romerio Universiteto krepšinio salėje teisininkai tradiciškai varžėsi dėl krepšinio nugalėtojų taurės „Lietuvos Advokatūros taurė 2021”. Aštuonios komandos iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Turkijos dalyvavo krepšinio turnyre, tarp jų ne tik advokatūrų krepšininkai, bet ir Lietuvos teisininkų draugijos, Lietuvos teisėjų krepšinio komanda, advokatų kontorų „Ellex Valiūnas“, „Marger“ komandos.

Iš viso savaitgalį teisininkai sužaidė 16 rungtynių. Dėl trečios vietos kovoję pirmą kartą turnyre dalyvavę Lietuvos teisininkų draugijos krepšininkai nugalėjo Turkijos advokatus iš Ankaros. Turnyro finale Lietuvos krepšininkai susirėmė su estais. Įtemptose rungtynėse Lietuvos advokatūros komanda iškovojo pergalę (24:17). Lietuviai jau devintą kartą tapo tradicinio advokatų krepšinio turnyro nugalėtojais. Lietuvos advokatūrai pergalę iškovojo advokatai: Mindaugas Badaras, Vytautas Badaras, Andrius Būdvytis, Žilvinas Stašaitis, Edgaras Margevičius, Justas Vilys, Edvinas Lenkauskas.

Geriausia Lietuvos advokatų kontorų krepšinio komanda pripažinta – Valiūnas Ellex krepšininkų komanda, jai įteiktas specialusis prizas. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas ir apdovanotas komandos „Lietuvos advokatūra“ atstovas Vytautas Badaras. Turnyro nugalėtojus sveikino ir apdovanojimus įteikė buvęs Lietuvos advokatūros pirmininkas Rimas Andrikis, Lietuvos advokatūros Tarybos narys Tomas Bagdanskis ir turnyro organizatorius – advokatų sporto klubo „ADVOCO“ valdybos pirmininkas Gytis Gaurilčikas.