Naujienos

Vilniuje vyko VIII tarptautinis advokatų futbolo turnyras 7x7 Lietuvos advokatūros taurei laimėti

2022 09 13

Saulėtą antrąjį rugsėjo šeštadienį vyko VIII tarptautinis advokatų futbolo turnyras 7x7 Lietuvos advokatūros taurei laimėti. Į tarptautinį advokatų futbolo turnyrą Vilniuje susirinko advokatų futbolo komandos iš Italijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos.

Rugsėjo 10 d. rytą Fanų stadione susirinkusius turnyro dalyvius sveikino Lietuvos advokatūros advokatų tarybos pirmininkas Mindaugas Kukaitis bei kolega iš Ukrainos Pavlo Luciuk. Pastarasis savo sveikinimo kalboje pabrėžė, kad šiandien Ukraina kovoja ir už mūsų visų laisvę, o nuo karo nukentėjusiems kolegoms svarbi moralinė ir materialinė pagalba.

Futbolo aikštėje nuaidėjus teisėjo švilpukui, advokatų komandos pradėjo kovas dėl Lietuvos advokatūros taurės. Turnyro finale, rezultatu 1:0 Italijos advokatų klubas „ASD Club Forence Catania“ iškovojo sunkią pergalę prieš Varšuvos advokatus. Trečiąją vietą turnyre užėmė Rygos advokatų komanda. Turnyro nugalėtojai apdovanoti Lietuvos advokatūros taure, medaliais ir atminimo dovanomis.

Pasibaigus turnyrui apdovanojimų ceremonijoje advokatas Pavlo Luciuk iš Ukrainos atvežta taure „Už valią nugalėti“ apdovanojo Lietuvos advokatūros komandą.

Aštuntąjį tarptautinį advokatų futbolo turnyrą „Lithuanian Bar Association Cup“ organizavo Lietuvos advokatūra kartu su advokatų sporto klubu „ADVOCO“.

Nuotraukų autorius: Elvis Žaldaris.