Renginiai

Konferencija „Konstitucinė kontrolė kaip esminis demokratinės valstybės elementas",

2023 10 20

Šių metų spalio 20 d., penktadienį, 9.00 - 16.00 Seimo rūmų konferencijos salėje. Mykolo Romerio universiteto Teisės mokykla kartu su Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetu, Konstitucinis Teismu ir Lietuvos advokatūra rengia tradicinę, kasmetinę, jau dešimtąją tarptautinę konferenciją Konstitucijos dienai paminėti. Šiais metais konferencija „Konstitucinė kontrolė kaip esminis demokratinės valstybės elementas" skiriama Konstitucinio Teismo veiklos 30-mečiui. 

Konferencijoje savo įžvalgomis dalysis Konstitucinio Teismo pirmininkas Gintaras Goda, kadenciją baigę Konstitucinio Teismo pirmininkai Juozas Žilys, Egidijus Kūris ir Danutė Jočienė, kadenciją baigę Konstitucinio Teismo teisėjai, akademinės bendruomenės, teismų ir advokatūros atstovai, mokslininkai iš JAV, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos.

Su konferencijos programa galite susipažinti čia.

Norinčius dalyvauti konferencijoje gyvai, reikia registruotis užpildant trumpą dalyvio anketą https://shorturl.at/fmFV6 . Registracija vyksta tik iki 2023 m spalio 18 d. imtinai. 

Konferenciją taip pat bus galima stebėti nuotoliu per televizijos kanalą ,,Seimas – tiesiogiai“ ir „YouTube“ kanalą ,,Atviras Seimas“.