Renginiai

Susitikimas su Advokatų tarybos pirmininku bei nemokamas seminaras Šiaulių regiono advokatams ir advokatų padėjėjams

2021 02 11

Š.m. vasario 19 d. vyks Šiaulių krašto advokatų ir advokatų padėjėjų susitikimas su Advokatų tarybos pirmininku prof. dr. Ignu Vėgėle bei nemokamas Lietuvos advokatūros seminaras „Advokato įvaizdis viešojoje erdvėje “. Susitikimas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Karantino ribojimai pristabdė gyvus susitikimus, tačiau technologinės galimybės mums leidžia tą daryti nuotoliniu būdu. Tradiciniai Lietuvos advokatūros susitikimai su Lietuvos regionų advokatais šiemet keliasi į „Teams“ platformą.

Jų metu bus galima ne tik išklausyti nemokamai seminarą, bet ir susipažinti su praėjusių metų svarbiausiais Lietuvos advokatūros įvykiais, šių ir ateinančių metų planais. Taip pat bus sudaryta galimybė ir visiems pasisakyti, padiskutuoti aktualiais advokatų bendruomenės klausimais. Dalyviams bus suteikiami kvalifikacijos tobulinimo balai. Kviečiami tik šio regiono advokatai ir advokatų padėjėjai. Kitiems regiono advokatams ir advokatų padėjėjams registracija į susitikimus bei seminarus bus paskelbta atskirai.

Registruotis į susitikimą reikia, prisijungus prie savo asmeninės paskyros www.lashop.lt => „Būsimi renginiai“.

P R O G R A M A

2021 m. vasario 19 d., 14:30 val.

„Teams“ platforma (prisijungimo duomenys bus atsiųsti kiekvienam užsiregistravusiam www.lashop.lt).

Laikas

Programos dalis

14:30

Seminaras „Advokato įvaizdis viešojoje erdvėje“, lektorius Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

15:10

Klausimai lektoriui

15:15-15:20

Pertrauka

15:20

Advokatų tarybos pirmininko prof. dr. Igno Vėgėlės ir Advokatų tarybos pirmininko pavaduotojo Mindaugo Kukaičio susitikimas su Šiaulių krašto advokatais ir advokatų padėjėjais

16:25

Klausimai/atsakymai/diskusija