Naujienos

Sukurta nauja atmintinė advokatams ir advokatų padėjėjams

2018 05 07

Lietuvos advokatūra pristato naujai sukurtą elektroninę interaktyvią teikiamų dokumentų Advokatų tarybai atmintinę. Joje patogiai pateikiama visa reikalinga informacija, visos patvirtintos prašymų formos, skirtos advokatams ir advokatų padėjėjams kreipiantis į Advokatų tarybą.

Atmintinėje pateikiama:

 

  • Susisteminta visa informacija – nuo įsirašymo į Lietuvos advokatų padėjėjų iki išsibraukimo iš Lietuvos praktikuojančių advokatų sąrašo.
  • Informacija, susijusi su prašymais, t. y. prašymo šablonai, kartu privalomai pateikiami dokumentai nagrinėjimo tvarka. Visa tai su paaiškinimais rasite kiekvienoje skiltyje.
  • Prašymo šablonas, kurį galima peržiūrėti, taip pat atsisiųsti PDF ir Word formatu – jį rasite kiekvienoje skiltyje. Svarbu: atsisiųstą Word ir PDF formato prašymą galite pildyti iš karto.
  • Patogi navigacijos funkcija, suteikianti galimybę iš turinio pereiti į reikalingą skiltį ir grįžti atgal į turinį arba į prieš tai buvusią ar kitą norimą skiltį).
  • Patogi paieškos funkcija.
  • Kiekvienoje skiltyje numatoma galimybė atsiųsti Advokatų tarybos patvirtintą tvarką, kuri reglamentuoja susijusią sritį.

 

Būtumėme dėkingi, jeigu la@advokatura.ltinformuotumėte apie galimus netikslumus arba pateiktumėte pasiūlymus, kaip šią atmintinę ir pildomus dokumentus padaryti dar patogesnius naudojimui.

Visą atmintinę galite atsisiųsti ČIA arba ja naudotis tiesiogiai www.advokatura.lt pirmajame puslapyje.