Naujienos

Advokatų egzaminų komisija ketina atnaujinti egzaminų vykdymą nuo birželio 14 d.

2021 05 11

Lietuvos advokatūra ir Advokatų egzaminų komisija, atsižvelgdama į tai, kad karantino sąlygos yra laipsniškai švelninamos ir, laikantis nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų reikalavimų bei valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų nurodymų, yra leidžiami riboti asmenų susibūrimai, nusprendė atnaujinti advokatų egzaminų organizavimą ir vykdymą.

Šiuo metu Lietuvos advokatūra laukia informacijos iš Sveikatos apsaugos ministerijos dėl reikalavimų saugiam advokatų egzaminų vykdymui. Informacija apie datą, laiką ir vietą bei valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytus nurodymus pretendentams bus išsiųsta asmeniškai el. paštu, laikantis teisės aktuose numatytų terminų.

Pirmasis egzaminas po veiklos sustabdymo planuojamas birželio 14 d. Iš viso birželio mėnesį ketinama surengti 3 egzaminus.

Egzaminus vykdys ir vertins nauja 2021 m. balandžio 21 d. Lietuvos Respublikos teisingumo ministro įsakymu patvirtinta Advokatų egzaminų komisija.