Naujienos

Akimirkos iš gegužės 17 d. Vilniuje vykusios Lietuvos advokatūros ir Tarptautinės advokatų asociacijos (IBA) organizuotos tarptautinės konferencijos

2022 05 25

Keletas akimirkų iš gegužės 17 d. Vilniuje vykusios Lietuvos advokatūros ir Tarptautinės advokatų asociacijos (IBA) organizuotos tarptautinės konferencijos „Iššūkiai užtikrinant klientų paslaptį: konfidencialių dokumentų krata ir poėmis“, kurioje savo įžvalgomis dalinosi ne tik Lietuvos, tačiau ir Vokietijos, Prancūzijos, JAV ir kitų valstybių advokatai.
 
Kiek svarbi advokato profesijai yra kliento paslapties apsauga? Kokia kitų šalių praktika ir su kokiais iššūkiais susiduriama? Ar ikiteisminio tyrimo institucijų veiksmai visuomet suderinami su konfidencialumo reikalavimais? Ar įstatymų leidėjai tinkamai reguliuoja šį principą? Koks advokatūrų vaidmuo, ir kaip jos prisideda prie šios problemos sprendimo?
Kadangi sulaukėme daug advokatų kreipimųsi, konferencijos įrašas advokatams ir advokatų padėjėjams kurį laiką bus prieinamas Lietuvos advokatūros e-parduotuvėje.