Naujienos

Lietuvos advokatūra atveria naujas galimybes seminarų dalyviams

2020 06 15

Lietuvos advokatūra pristato NAUJIENĄ – galimybę dalyvauti mūsų organizuojamuose seminaruose juos stebint tiesioginės transliacijos būdu!

Nuo birželio 8 dienos visi Vilniuje vyksiantys seminarai bus transliuojami tiesiogiai. Jums bus suteikiama proga ne tik stebėti tiesioginę seminarų transliaciją, bet ir gauti kvalifikacijos balus už dalyvavimą seminaruose nuotoliniu būdu. Svarbu ir tai, kad visi, nuotoliniu būdu dalyvaujantys klausytojai, galės pateikti savo klausimus.

Artimiausiu metu organizuojamų seminarų temos – paveldėjimo teisė, pinigų plovimo prevencija, teisinis argumentavimas ir teisinė kalba, advokato profesinės veiklos planavimas ir konkurencija rinkoje, neverbalinė kalba kaip kito žmogaus pažinimo ir savikontrolės šaltinis ir kita.

Seminarus ves patyrę savo srities profesionalai (notarai, advokatai, teisėjai, universitetų dėstytojai): Rolandas Tilindis, dr. Vaidas Jurkevičius, prof. dr. Agnė Tvaronavičienė, dr. Eglė Mauricė, prof. dr. Gintautas Valickas, dr. Tomas Bagdanskis, Liutauras Lukošius, prof. dr. Ramūnas Birštonas, doc. dr. Andrejus Novikovas, Svajonė Šaltauskienė ir kiti.

Pirmasis seminaras jau birželio 8 d. (pirmadienį) 9 val. tema – „Paveldėjimo teisė“, seminaro lektorė – notarė Svajonė Šalkauskienė.

Seminarų sąrašą rasite ČIA ir www.lashop.lt

Bilietus įsigyti galite čia: www.lashop.lt Čia rasite ir visą prisijungimo informaciją.


Svarbu: įvykusių seminarų vaizdo įrašai bus patalpinti ir mediatekoje www.lashop.lt. Apie tai paskelbsime – artimiausiu metu.