Naujienos

Išoriniai renginiai ir diskusijos: nuo komunikacijos ir rinkodaros paslapčių iki ateities pokyčių teisės srityse

2022 11 08

Dalinamės kvietimu registruotis į pirmą kartą vyksiančią „Headway Lawyer“ konferenciją, skirtą teisės specialistams. Šioje konferencijoje bus diskutuojama apie teisininkų įvaizdį viešojoje erdvėje, asmeninio prekės ženklo formavimą, kontoros verslo vystymą bei teisinių paslaugų rinkodaros ir komunikacijos strategijas.

Renginys vyks diskusijų formatu, kuriame savo įžvalgomis bei praktiniais pavyzdžiais, kaip efektyviai vystyti asmeninį prekės ženklą, kontoros verslą bei teisinių paslaugų rinkodarą, dalinsis tiek komunikacijos, tiek rinkodaros sričių specialistai.

Konferencija vyks š. m. lapkričio 16 d. nuo 9:30 val. gyvai Vilniuje, Vilniaus g. 22A („Dirigentai“). Atkreipiame dėmesį, jog dalyvavimas renginyje yra mokamas, o renginio organizatorius yra rinkodaros agentūra „We are marketing“.

Su renginio programa galima susipažinti čia.


Taip pat norėtumėme pasidalinti informacija, jog sugrįžta tradicinė Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos organizuojama konferencija „Ateities advokato darbas. Ką turime žinoti jau dabar?“, kuri vyks š. m. lapkričio 22 d. nuo 9:00 val. gyvai Teisingumo ministerijoje. Siekiant padėti renginio organizatoriams registruotis į renginį skelbiame, jog tai galite padaryti per lashop.lt. Atkreipiame dėmesį, kad dalyvavimas renginyje yra nemokamas, o vietų skaičius yra ribotas.

Konferencijoje bus diskutuojama, kaip per artimiausius 10-15 metų keisis advokato darbas, ką apie pokyčius įvairiose teisės srityse turime žinoti jau dabar, ką ir kaip turi įsivertinti advokatų kontoros, kad ir toliau sėkmingai atstovautų naujos kartos klientus bei kaip į pokyčius reaguoja universitetai, adaptuodami studijų programas.

Daugiau apie renginį – čia.

Papildoma informacija: advokatams ir advokatų padėjėjams už dalyvavimą šiuose renginiuose kvalifikacijos tobulinimo balai nėra skiriami.