Naujienos

Kviečiame registruotis į forumą „NEPRIKLAUSOMUMAS, KAIP TEISINGUMO VYKDYMO BŪTINOJI SĄLYGA“

2022 11 11

Kviečiame dalyvauti iki šiol neišbandytame bendrame advokatų, prokurorų ir teisėjų forume, diskutuojant apie šių profesijų nepriklausomumą, bendrą Lietuvos teisinės sistemos problematiką, galimus profesinio bendradarbiavimo ir bendravimo procesinius pokyčius, kas iš esmės padėtų išlaikyti stiprias šių teisininkų profesionalų bendruomenes nepriklausomas bei apskritai pasitikėjimą Lietuvos teisine sistema.

Forumas tema „NEPRIKLAUSOMUMAS, KAIP TEISINGUMO VYKDYMO BŪTINOJI SĄLYGA“ vyks š. m. gruodžio 2 d. (penktadienį), LR Seimo III rūmuose, esančioje Konferencijų salėje nuo 9:30 val.

Renginyje diskusijų formatu savo įžvalgomis bei praktiniais pavyzdžiais dalinsis Lietuvos teismų, Generalinės prokuratūros, Lietuvos advokatūros atstovai: teisėjai, prokurorai, advokatai, bei kiti praktikai bei teisės srities mokslininkai.

Norint renginyje dalyvauti gyvai, yra būtina registracija dėl LR Seimo vykdomų procedūrų. Registracija vykdoma per Lietuvos advokatūros  lashop.lt puslapį. Jame pasijungti gali ir išorės dalyviai (teisėjai, prokurorai ir kiti) – ne tik advokatai ar advokatų padėjėjai. Vietų skaičius – ribotas.

Renginio organizatoriai: LR Seimas, Lietuvos teismai, LR Generalinė prokuratūra, Lietuvos advokatūra, Lietuvos teisininkų draugija.

Renginio programa: