Naujienos

Kalėdiniame futbolo turnyre „Korporacijų Taurę“ iškovojo Lietuvos advokatūros komanda

2021 12 30

Pirmą kartą istorijoje skirtingų profesijų atstovai: advokatai, gydytojai, kariškiai ir žurnalistai, susigrūmė tarpusavyje! Iš medikų, kariškių, sporto žurnalistų bei advokatų suformuotos futbolo komandos kovojo dėl Korporacijų Taurės.

Turnyre geriausiai sekėsi advokatams, kurie laimėjo visas trejas rungtynes ir iškovojo pereinamąją Korporacijų taurę.

Kariškiai (komandos kapitonas – Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas), medikai (k.k. – Valius Bagdonas) ir žurnalistai (k.k. – Tautvydas Vencevičius) iškovojo po pergalę ir surinko vienodai taškų, todėl šių komandų vieta turnyrinėje lentelėje buvo nustatyta pagal įvarčių santykį:

1. Lietuvos advokatūra

2. Sporto klubas „Press'as"

3. Lietuvos „Gydytojų rinktinė"

4. Krašto apsaugos ministerija

Geriausia turnyro žaidėja pripažinta ir atminimo prizu apdovanota KAM komandos žaidėja –  Ieva Ramanauskienė.

Geriausias turnyro vartininkas - Irmantas Kaprašovas.

Turnyro dalyvius pasveikino ir apdovanojimus teikė Lietuvos advokatūros advokatų tarybos pirmininko pavaduotojas Mindaugas Kukaitis ir sporto klubo „Advoco" vadovas Gytis Gaurilčikas.

Sveikindamas komandas, Mindaugas Kukaitis pažymėjo, kad visos turnyro dalyvių profesijos yra itin svarbios žmogaus gynime: gydytojai gydo kiekvieną žmogų ir gelbsti gyvybes, kariai – ginklu gina mus visus, žurnalistai – savo plunksna išsako mūsų visų viltis, lūkesčius ir taip užtikrina demokratines vertybes, advokatai – pagal savo pašaukimą gina pažeistas žmogaus teises ir kovoja už teisės viršenybę.

Nugalėtojų komanda: Elijus Burgis, Marijus Kursevičius, Sebastjan Okinczyc, Darius Pinkevičius, Vitalijus Abramovičius, Vidas Adomaitis, Gintautas Šteinas, Antanas Paulauskas, Arminas Levickas, Gytis Gaurilčikas.

Elvio Žaldario nuotraukos.

 

Daugiau nuotraukų iš turnyro galite rasti čia.