Naujienos

Kviečiame jaunuosius advokatus ir advokatų padėjėjus kandidatuoti į Europos teisės akademijos (ERA) organizuojamą konkursą

2021 12 29

Skelbiama dalyvių atranka į Europos teisės akademijos (ERA) ir nacionalinių advokatūrų, tarp jų ir Lietuvos advokatūros, organizuojamą Jaunųjų Europos teisininkų konkursą 2022 (Young Lawyers Contest 2022+).

Norintieji dalyvauti atrankoje kviečiami iki 2022 m. sausio 15 d.  atsiųsti gyvenimo aprašymą (lietuvių ir anglų kalbomis), motyvacinį laišką (prezentaciją) (lietuvių kalba), privalumas, jei kandidatas gali pagrįsti ES teisės žinias (pvz., yra rengęs  mokslinių straipsnių ar kitų publikacijų ES teisės tematika).

Kandidatuoti gali tik Lietuvos advokatūros nariai: advokato padėjėjai, kurių advokato praktika nėra ilgesnė negu 2 metai, arba advokatas, įrašytas į praktikuojančių advokatų sąrašą ne vėliau kaip prieš vienerius metus.

Kandidatai turi gerai mokėti anglų k. Taip pat atrankos metu kandidatai bus vertinami pagal profesinę patirtį, akademinį pagrindą ir kitus kriterijus.

Paraiškos teikiamos iki 2022 m. sausio 15 d. (imtinai)  el. paštu adresu: ieva.caikovske@advokatura.lt. Būtina įrašyti temą laiško pavadinime:  Europos teisės akademijos (ERA) konkursui.

Renginio kalba: anglų;

Kaina: Atrinkto dalyvio dalyvavimas konkurse nemokamas. Dalyviai gaus renginio medžiagą, į kainą įskaičiuota kavos pertrauka, pietūs, vakarienė.

Apgyvendinimas: pusfinalyje 1 nakvynę užsako ir apmoka ERA. Komandoms, laimėjusioms finalą, 3 nakvynės bus užsakytos ir apmokėtos taip pat iš ERA lėšų.

Kelionės išlaidos: organizatoriai taip pat padengs keliones išlaidas iki 300 eurų, jeigu dalyviai pateiks tą įrodančius dokumentus: sąskaitas faktūras, bilietus ir pan.

Daugiau informacijos galite rasti puslapyje: https://younglawyerscontest.eu/ arba čia.