Naujienos

Kviečiame susitikimą su Advokatų tarybos pirmininku bei nemokamą seminarą Vilniaus regiono advokatus ir advokatų padėjėjus

2021 03 10

Kovo 19 d. kviečiame Vilniaus regiono advokatus ir advokatų padėjėjus į susitikimą su Advokatų tarybos pirmininku prof. dr. Ignu Vėgėle ir nemokamą Lietuvos advokatūros seminarą „Advokato įvaizdis viešojoje erdvėje “.

 Susitikimo metu bus galima ne tik išklausyti nemokamai seminarą, bet ir susipažinti su praėjusių metų svarbiausiais Lietuvos advokatūros įvykiais, šių ir ateinančių metų planais. Taip pat bus sudaryta galimybė ir visiems pasisakyti, padiskutuoti aktualiais advokatų bendruomenės klausimais. Dalyviams bus suteikiami kvalifikacijos tobulinimo balai.

 Kviečiami tik šio regiono advokatai ir advokatų padėjėjai. Kitiems regiono advokatams ir advokatų padėjėjams registracija į susitikimus bei seminarus bus paskelbta atskirai.

 Registruotis į susitikimą reikia, prisijungus prie savo asmeninės paskyros www.lashop.lt => „Būsimi renginiai“.

 P R O G R A M A

2021 m. kovo 19  d., 13:30 val.

„Teams“ platforma (prisijungimo duomenys bus atsiųsti kiekvienam užsiregistravusiam www.lashop.lt).

Laikas

Programos dalis

13:30

Seminaras „Advokato įvaizdis viešojoje erdvėje“, lektorius Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

14:10

Klausimai lektoriui

14:15-14:20

Pertrauka

14:20

Advokatų tarybos pirmininko prof. dr. Igno Vėgėlės ir Advokatų tarybos pirmininko pavaduotojo Mindaugo Kukaičio susitikimas su regionų advokatais ir advokatų padėjėjais

15:20

Klausimai/atsakymai

15:25

Regiono aktualijos

15:35

Diskusija

16:30

Susitikimo pabaiga