Naujienos

Nemokama konferencija apie teisinę bei psichologinę pagalbą vaikams baudžiamajame procese

2021 04 09

Generalinė prokuratūra drauge su VšĮ „Parama vaikams centras“ kviečia į konferenciją „Vaiko apsauga nuo smurto: teisinio proceso ir psichologinės pagalbos galimybės“.

Konferencijos metu bus aptarta Lietuvos ir užsienio šalių patirtis, teikiant pagalbą nuo smurto nukentėjusiems vaikams ir užtikrinant jų apsaugą baudžiamajame procese, tarpinstitucinio bendradarbiavimo iššūkiai ir galimybės bei kita aktuali šios srities problematika.

Pranešimus skaitys atstovai iš tarptautinių organizacijų, akademinės bendruomenės nariai, praktikai, nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Konferencijos data:  2021 m. balandžio 22 ir 29 dienomis.

Konferencija nemokama, tačiau būtina išankstinė registracija iki balandžio 18 d.

Konferencijos vieta: Zoom platforma. Būtina įsidiegti šią programą savo įrenginyje, iš kurio ir jungsitės į konferenciją, nes konferencijos metu užsienio šalių atstovų pranešimai bus verčiami. Neturint šios programos, nebus galimybės pasirinkti vertimo funkcijos.

Renginio programas rasite čia: balandžio 22  d. ir balandžio 29 d.

Dėl daugiau informacijos apie renginį prašome kreiptis į Generalinės prokuratūros Mokymų skyriaus vyriausiąją specialistę Ievą Daugėlaitę, el. p. Ieva.Daugelaite@prokuraturos.lt.