Naujienos

Nemokama tarptautinė konferencija apie teisinę pagalbą vaikams baudžiamajame procese

2021 02 03

Lietuvos socialinių mokslų centro Teisės institutas kartu su partneriais iš Belgijos (Defence for Children (DCI-Belgium)) ir Albanijos (Center of Integrated Legal Services and Practices (CILSP)) kviečia į tarptautinę konferenciją „Teisinė pagalba vaikams baudžiamajame procese: gerosios praktikos formavimas ir sklaida“.

Konferencijos metu bus aptariama teisinės pagalbos nepilnamečiams baudžiamosiose bylose suteikimo svarba, teisinės pagalbos vaikams specifiškumas ir kokybiniai reikalavimai, diskutuojama apie problemas, kylančias teisiniame reguliavime ir praktikoje.

Pranešimus skaitys atstovai iš tarptautinių organizacijų, akademinės bendruomenės nariai, praktikai, nevyriausybinių organizacijų atstovai: Barbel Heinkelmann (Europos Komisija), Anna Giudice (Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuras (UNODC)), prof. Ton Liefaard (Leiden universitetas), Raminta Goštautaitė (LR generalinė prokuratūra) ir kiti.

Konferencijos data:  2021 m. vasario 11 d.

Konferencija nemokama, tačiau būtina išankstinė registracija.

Registracija: konferencija vyks nuotoliniu būdu, per interaktyvią internetinę platformą, kurią teikia Child Protection Hub for South East Europe (Vaikų apsaugos centras Pietryčių Europai). Jei dar nesate Child Hub Platform narys, užpildykite anketą (nemokamai), kad galėtumėte prisijungti prie renginio.

Daugiau informacijos apie renginį bei registracijos nuorodą rasite čia

Renginio programą rasite čia.

Konferencija yra ES bendrai finansuojamo projekto „Teisinė pagalba vaikams baudžiamajame procese: gerosios praktikos formavimas ir sklaida“ (LA CHILD) dalis.