Naujienos

Pasipildė advokatų padėjėjų sąrašas

2022 02 28

Vasario 28 d. Lietuvos advokatų padėjėjų gretas papildė 15 advokatų padėjėjų. Nuo įrašymo į advokatų padėjėjų sąrašą prasideda jų praktika, todėl Lietuvos advokatų tarnybos vadovas prof. dr. Ignas Vėgėlė linkėjo sėkmės profesiniame kelyje.
„Linkiu, kad šis profesinis jūsų pasirinkimas būtų prasmingas, ir tai būtų kelio pradžia siekiant tapti advokatais. Dirbdami su advokatais perimkite iš savo vadovų geriausią praktiką ir žinias, ir jau po kelerių metų ateikite į Advokatūrą su kitu prašymu – tapti advokatais. Linkiu nepamiršti, kad esate bendruomenės nariai, nuo jūsų elgesio, etikos priklausys ir bendruomenės vertinimas“, – kalbėjo Advokatų tarybos pirmininkas I. Vėgėlė, tuo pačiu linkėdamas ramybės, susitelkimo šiuo sudėtingu laikotarpiu.
Lietuvos advokatų tarybos pirmininko pavaduotojas Mindaugas Kukaitis priminė, kad advokatų padėjėjai galės dalyvauti Visuotiniame advokatų susirinkime stebėtojų teisėmis. M. Kukaitis sakė, kad tai yra puiki proga mokytis iš advokatų, ir kvietė advokatų padėjėjus būti aktyviais nariais, prisidedant prie administracinio darbo.