Naujienos

Spalio mėnesį organizuojamas Tarptautinės advokatų asociacijos IBA virtualus renginys „IBA Global Showcase“,

2021 09 24

Lietuvos Advokatūros bendruomenės nariai kviečiami dalyvauti Tarptautinės advokatų asociacijos IBA organizuojamame virtualiame renginyje „IBA Global Showcase“, kuris vyks nuotoliniu būdu 2021 m. spalio 25–29 d.

Aukšto lygio sesijose bus aptartos didžiausios problemos ir iššūkiai, su kuriais susiduria teisininko profesija pasaulyje, pranešėjai taip pat dalinsis idėjomis ir sprendimais, o ekspertai – savo patirtimi. Darbą specialiai sukurtose narių grupėse pagyvins interviu ir diskusijos su lyderiais bei bus sudarytos galimybės pabendrauti, apsikeisti nuomonėmis su kolegomis iš viso pasaulio šalių.

Kviečiame registruotis elektroniniu būdu. Registracija nemokama, tačiau būtina prisijungti arba prisiregistruoti prie „My IBA“ paskyros. Nepavykus, reikia kreiptis šiais kontaktais: confs@int-bar.org.

IBA prezidentas Sternford Moyo džiaugėsi, kad pernai vykusiame unikaliame renginyje konferencijoje „IBA 2020-virtualiai kartu“, vykusiame lapkričio mėn. užsiregistravo per 13 tūkst. dalyvių.

„Šiemet vyksiančiame „IBA Global Showcase“ pateiksime platų atliktų darbų spektrą, pasidalinsime didžiule patirtimi, ir galimybėmis, kurias gali pasiūlyti narystė IBA bei suteiksime svarbią platformą dalintis žiniomis su kuo platesne pasauline auditorija, – teigia IBA prezidentas S. Moyo. – Nors tikimės šviesesnio rytojaus, raginame visus savo narius ir toliau rūpintis savimi, bendradarbiauti su IBA, taip pat su pasauline teisininkų bendruomene, kad galėtume ir toliau remti vienas kitą, ginti teisinę valstybę ir žmogaus teises bei pagrindines mūsų profesijos vertybes“.

Renginio programą rasite čia. Renginys vyks tik anglų kalba.

Kviečiame dalyvauti!