Naujienos

Teisininkai ir akademikai diskutuos, kaip spręsti verslui kylančius sunkumus įmonių restruktūrizavimo ir nemokumo srityje

2023 04 11

Rytų Europos šalių komitetas kartu su Mykolo Romerio universitetu rengs neeilinę tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Restruktūrizavimo ir nemokumo vykdytojai: išgyvenimo rinkinys“ (angl. EECCC – Eastern European countries committee conference), kurioje bus diskutuojama aktualiomis įmonių nemokumo administratoriams temomis.

Konferencijos metu Lietuvos, Latvijos, Vokietijos, Suomijos, Estijos, Olandijos, Slovakijos teisininkai-praktikai bei akademikai dalinsis gerosios praktikos pavyzdžiais ir diskutuos apie įmonėms ir verslo atstovams kylančius finansinius iššūkius globalių pokyčių kontekste. Nemokumo specialistai diskutuos, kaip karas, sankcijų politika, palūkanų normų augimas ir didėjančių energijos išteklių kainos keitė verslo aplinką ir procesus.

Konferencija vyks š. m. gegužės 18-19 dienomis gyvai Vilniuje, „Radisson Blu Lietuva“, adresu Konstitucijos pr. 20. Atkreipiame dėmesį, jog dalyvavimas konferencijoje yra mokamas.

Konferencijos rėmėjai ir partneriai Lietuvoje: Mykolo Romerio universitetas, Nemokumo administratorių rūmai, Lietuvos advokatūra, advokatų kontora „Sorainen ir partneriai“, „Go Vilnius“.

Išsamiau su renginio programa galima susipažinti čia.

Registracija vykdoma, paspaudus šią nuorodą.