Naujienos

Vilniuje vyko 9-tas tarptautinis teisininkų futbolo turnyras Lietuvos advokatūros taurei laimėti

2023 09 11

Rugsėjo 9 dieną, saulėtą savaitgalį, į tradicinį  futbolo turnyrą 7x7 Lietuvos futbolo federacijos stadione rinkosi teisininkai. Į devintąjį tarptautinį teisininkų futbolo turnyrą Lietuvoje atvyko advokatai iš Lenkijos, Italijos, Bulgarijos, Latvijos ir Lietuvos.  

Pagerbti susirinkusių dalyvių atvyko Lietuvos advokatūros pirmininkas Mindaugas Kukaitis. Ukrainos advokatūros vadovas Pavlo Luciuk, prie turnyro dalyvių prisijungęs konferenciniu ryšiu, tradiciškai pasakė sveikinimo kalbą.


Futbolo aikštėje nuaidėjus teisėjo švilpukui, advokatų komandos pradėjo kovas dėl Lietuvos advokatūros taurės. Visos turnyre dalyvavusios komandos sužaidė po 5 rungtynes. Varšuvos advokatai iškovojo net 4 pergales ir tik kartą sužaidė lygiosiomis su antroje vietoje likusiais latviais.

Lietuvos advokatūros advokatų tarybos narys Justas Vilys apdovanojimo ceremonijoje iškilmingai įteikė Lietuvos Advokatūros Taurę lenkų komandos kapitonui Albert Stankiewicz Gausiai, o su šeimomis į turnyrą iš Rygos atvykę broliukai latviai džiaugėsi iškovotais sidabro medaliais. 

Šį sykį trečia vieta atiteko nuolatinei turnyro dalyvei - italų komandai „ASD Club Forense Catania“ iš Sicilijos.

Pirmą kartą turnyre dalyvavusiai Bulgarijos advokatūros komandai, vyriausia amžiumi, bet didesne patirtimi, leido jai turnyrinėje lentelėje aplenkti jauną, bet perspektyvią MFA Žalgiris-MRU komandą. SC ADVOCO komandai laimėjusiai trejas rungtynes ir apmaudžiai pralaimėjusiai italams ir nugalėtojams lenkams, šį sykį nepavyko užsikabinti medalių.

Per vieną dieną teisininkai iš 5-ių šalių sužaidė 15 rungtynių, kurių trukmė 20 min. Turnyre buvo įmušti 32 įvarčiai. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas advokatas Piotr Musial, vartininku Edgars Klibus.

Devintąjį tarptautinį advokatų futbolo turnyrą „Lietuvos advokatūros Taurė 2023“ organizavo advokatų sporto klubas „ADVOCO“ kartu su Lietuvos advokatūra.

Į tradiciniu tapusį advokatų futbolo turnyrą, vyksiantį 2024 metų rugsėjo 8 dieną, pakviesti ir jau planuoja kelionę advokatai iš Senegalo, taip pat laukiama sugrįžtant komandos iš Ukrainos.