Naujienos

Vilniuje vyko XVI tarptautinis advokatų krepšinio turnyras

2022 12 12

Savaitgalį Vilniuje įvyko jau XVI tarptautinis advokatų krepšinio turnyras „Lietuvos Advokatūros Taurė 2022“. Į tarptautinį advokatų krepšinio turnyrą susirinko 8 komandos iš 5 valstybių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Prancūzijos ir Lietuvos.

Mykolo Romerio universiteto krepšinio salėje teisininkai sužaidė net 18 rungtynių. Vieninteliai turnyre nepajutę pergalės skonio liko Prancūzijos komandos sportininkai – Marselio sportininkus rezultatu 45:9 įveikė Vroclavo komanda. Kovoje dėl 5-6 vietų advokatų kontora „Marger“  17:5 įveikė savo varžovus „Valiūnas Ellex“ komandą ir buvo apdovanota specialiuoju prizu – geriausiai turnyre pasirodžiusios advokatų kontoros Taure.

Pusfinalio rungtynės tarp Estijos ir „Orly Temidy“ komandų buvo įtemptos ir vienintelės, kurioms prireikė pratęsimo. Iki pagrindinio laiko pabaigos, likus 1,5 sekundės, lenkai pirmavo rezultatu 22:20, bet patyrę estai sugebėjo išlyginti rezultatą ir pratęsime rezultatu 25:24 įveikti komandą iš Varšuvos.

Kitame pusfinalyje Latvijos advokatų komanda 11:35 neprilygo Lietuvos advokatų komandai. Rungtynėse dėl trečiosios vietos „Orly Temidy“ komandos krepšininkai rezultatu 29:24 nugalėjo Latvijos advokatų komandą.

Turnyro finale Lietuvos advokatų komandos krepšininkai tradiciškai susitiko su komanda iš Estijos. Lietuvos advokatų komanda iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 27:16 ir jau dešimtąjį kartą tapo tradicinio tarptautinio advokatų krepšinio turnyro nugalėtoja. Trečiąją vietą iškovojo Lenkijos advokatų komanda.

Naudingiausio turnyro žaidėjo apdovanojimas įteiktas Lietuvos advokatūros  komandos žaidėjui Edgarui Margevičiui.

Nuotraukų autorius: Elvis Žaldaris