Naujienos

Šaukiamas visuotinis advokatų susirinkimas

2020 07 03

Primename, kad š. m. rugpjūčio 28 d. (penktadienį) yra šaukiamas Visuotinis advokatų susirinkimas:

xxx FOTO

Dalinamės detalesne informacija apie artėjantį Visuotinį advokatų susirinkimą.

Kaip jau skelbėme šiųmetis bendruomenės narių susirinkimas bus unikalus, nes jis iš dalies vyks nuotoliniu būdu, prisijungus prie Advokatų savitarnos svetainės, bei gyvai Vilniuje, Compensa koncertų salėje (adresas: Kernavės g. 84)

Pridedame susipažinimui su Advokatų tarybos 2020 m. birželio 30 d. patvirtinta Visuotinio Advokatų susirinkimo advokatų registravimo, dalyvavimo ir balsavimo tvarka.

Visuotinio advokatų susirinkimo pradžia – 2020 m. rugpjūčio 28 d. 10:00 val.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į svarbiausius aspektus artėjant Visuotiniam advokatų susirinkimui.

Registracija į Visuotinį advokatų susirinkimą vykdoma Advokatūros savitarnos svetainėje nuo liepos 27 d. 10:30 val. iki rugpjūčio 28 d. 10:30 val. Šiuo laikotarpiu neužsiregistravus Visuotinio susirinkimo dalyviu, advokatas negalės būti Visuotinio susirinkimo dalyviu. Anksčiau buvęs įprastas registravimasis popieriniuose sąrašuose Visuotinio susirinkimo metu nebus vykdomas.

Visa Visuotinio susirinkimo medžiaga patogia forma bus pateikiama nuo liepos 27 d. 10:30 val. Susirinkimo darbotvarkė ir Advokatų susirinkimo advokatų registravimo, dalyvavimo ir balsavimo tvarka Advokatų savitarnos svetainėje jau yra patalpinta.

Kandidatai į Balsų skaičiavimo komisiją ir Sekretoriatą teikiami nuo liepos 27 d. iki rugpjūčio 5 d. el. paštu susirinkimas@advokatura.lt.

Atsižvelgiant į būtinas individualias prevencijos priemones dėl Covid-19 pandemijos ir būtinybės išrinktiems advokatams pasirengti atvykti į Visuotinį advokatų susirinkimą, pirmininkaujantys, Balsų skaičiavimo komisijos ir Sekretoriato nariai renkami išankstiniu balsavimu Advokatūros savitarnos svetainėje nuo rugpjūčio 10 d. 10:30 val. iki rugpjūčio 25 d. 24:00 val.

Pasibaigus galimybei į susirinkimo darbotvarkę Advokatūros įstatų nustatyta tvarka įtraukti papildomus klausimus, t. y. nuo 2020 m. rugpjūčio 10 d. 10:30 val., Advokatūros savitarnos svetainėje bus galima iš anksto balsuoti visais Visuotinio advokatų susirinkimo darbotvarkės klausimais. Balsavimas šiais darbotvarkės klausimais Advokatūros savitarnos svetainėje vyks ir realiu laiku iki konkretaus sprendimo priėmimo momento.

Visgi norime atkreipti dėmesį į tai, nors Jūs dalyvausite atvykdami į „Compensa“ koncertų salę, Jūs vis tiek turite prisijungti prie savitarnos svetainės, pažymėti, kad norėsite dalyvauti bei užsiregistruoti. Primename, kad dėl Covid-19 grėsmės bei saugodami vieni kitus, dalyvių skaičius bus ribojimas iki 350.

Tuo pačiu norime informuoti, kad dar pasidalinsime detalesne informacija kaip balsuoti ar prisijungti prie tiesioginės vaizdo konferencijos būtinai, kaip ir kitais svarbiais Visuotinio advokatų susirinkimo organizavimo bei sklandaus dalyvavimo jame klausimais.

ADVOKATŲ PADĖJĖJAI, norintys stebėti Visuotinį advokatų susirinkimą, tą galės padaryti nuotoliniu būdu, prisijungus prie savo paskyros Advokatūros savitarnos svetainėje.

Tuo tarpu visus, kuriems nepavyks prisijungti prie savo paskyros savitarnos svetainėje, maloniai kviečiame pasikonsultuoti su Lietuvos advokatūros administracija bendruoju telefonu arba kitais Jums priimtinais būdais.

Informaciją apie Visuotinio advokatų susirinkimo veiksmų eigą ir terminus atsisiųsti galite ČIA.

Iki susitikimo rugpjūčio 28 d.!