Naujienos

Informacija, norintiems dalyvauti VGTP specializuotuose mokymuose už asmenines lėšas

2024 04 29

2024 m. gegužės 22 d. startuoja mokymų programa, skirta suteikti papildomų žinių, reikalingų advokatams teikiant antrinę valstybės garantuojamą teisinę pagalbą nukentėjusiesiems. Mokymai apima atstovavimo nukentėjusiesiems bendruosius aspektus ir ypatumus, atsižvelgiant į nukentėjusiųjų savybes, bylose dėl tam tikrų nusikalstamų veikų:

1) atstovaujant bylose dėl prekybos žmonėmis;

2) atstovaujant bylose dėl smurto artimoje aplinkoje;

3) atstovaujant bylose dėl žmogaus seksualinio apsisprendimo laisvės ir neliečiamumo;

4) atstovaujant bylose dėl neapykantos nukentėjusiajam dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, negalios, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimo ar pažiūrų. 

 

Programą įgyvendina Vilniaus universitetas bendradarbiaujant su Lietuvos advokatūra ir VGTPT.

Yra suteikiama papildoma galimybė 5 advokatams dalyvauti šiuose mokymuose už savo asmenines lėšas (nepretenduojant į VGTPT mokymų kainos kompensaciją).

Mokymų kaina: 400 eurų. PVM nėra taikomas.

Mokymų pradžia: 2024 m. gegužės 22 diena, pabaiga – 2024 m. birželio 21 d.

Mokymų būdas: mokymų paskaitos vyks nuotoliniu būdu (MS Teams programa), o seminarai - kontaktiniu būdu Vilniuje, VU Teisės fakultete (Saulėtekio al 9, I rūmai).

 

Su mokymų tvarkaraščiu galite susipažinti ČIA.

Mokymų programa ČIA.

 

Advokatūros kvalifikacijos kėlimo balai: sėkmingai baigusiems mokymo programą advokatams Advokatūroje bus skiriami 5 advokatų kvalifikacijos kėlimo balai.

Norinčius dalyvauti mokymuose už savo asmenines lėšas (nepretenduojant į VGTPT mokymų kainos kompensaciją) kviečiame registruotis čia: julija.voronovaite@advokatura.lt iki gegužės 1 d. imtinai.