Naujienos

Tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje bus apžvelgti verslui kylantys iššūkiai įmonių restruktūrizavimo ir nemokumo srityje

2023 05 04

Jau greitai vyks neeilinė mokslinė-praktinė konferencija „Restruktūrizavimo ir nemokumo vykdytojai: išgyvenimo rinkinys“ (angl. Restructuring and Insolvency Practitioners Survival Kit), skirta nemokumo ir restruktūrizavimo specialistų bendruomenei dalytis gerąja patirtimi. Rytų Europos šalių komiteto kartu su Mykolo Romerio universitetu organizuojamame tarptautiniame renginyje teisininkai-praktikai bei akademikai diskutuos, kaip spręsti verslui kylančius iššūkius ir finansinius sunkumus įmonių restruktūrizavimo ir nemokumo srityje.

Karas, sankcijų politika, palūkanų normų augimas, didėjančios energijos išteklių kainos – visa tai diktuoja pokyčius ne tik nacionalinių ir tarptautinių teisės aktų rengimo procese, bet ir kelia finansinius sunkumus verslo sektoriui. Privataus sektoriaus subjektai priversti operatyviai reaguoti ir priimti veiklos procesą stabdančius ar keičiančius sprendimus.

Konferencijoje Lietuvos, Latvijos, Čekijos teisės profesionalai apžvelgs recesijos ir aukštų palūkanų metamus iššūkius, Austrijos, Suomijos teisininkai-praktikai išgrynins kreditoriams atsiradusias kliūtis. Taip pat Olandijos, Rumunijos ir kitų šalių teisės sričių praktikai ir profesionalai dalinsis gerosios praktikos pavyzdžiais, konsultuojant įmones ir verslus šių dienų pokyčių kontekste, kartu ieškos išeičių, kaip apginti bankroto bylose dalyvaujančiųjų šalių interesus.

Konferencija vyks š. m. gegužės 18-19 dienomis gyvai Vilniuje, „Radisson Blu Lietuva“, adresu Konstitucijos pr. 20. Atkreipiame dėmesį, jog dalyvavimas konferencijoje yra mokamas.

Konferencijos rėmėjai ir partneriai Lietuvoje: Mykolo Romerio universitetas, Nemokumo administratorių rūmai, Lietuvos advokatūra, advokatų kontora „Sorainen ir partneriai“, „Go Vilnius“.

Išsamiau su konferencijos programa galima susipažinti čia.

Registracija vykdoma, paspaudus šią nuorodą.